Chcete zhubnout přebytečná kila? Víme, jak na to!

Liposukce a hubnutí

Trápí Vás celulitida či povadlá kůže po hubnutí? Bezbolestná neinvazivní liposukce může být pro některé z vás ideálním řešením!

Bezbolestnost, rychlost, účinnost! Můžete se zbavit až několik centimetrů tlusté nepříjemné a nevzhledné tukové vrstvy.

Uspěchaná životní doba, stres, nedostatek pohybových aktivit, nesprávná výživa a nadměrný přísun potravy. Všechny tyto faktory zapříčiňují hromadění přebytečných tukových zásob v těle na velmi problematických partiích. Vylepšit svou postavu trvale lze pouze správným a zdravým hubnutím, jenže tato cesta je pro mnohé velmi náročná a člověk musí přehodnotit své veškeré hodnoty od A do Z. Po hubnutí navíc zůstává povislá kůže a zcela se nepodaří odbourat ani celulitidu. Dnešní doba však přináší jedinečné řešení - bezbolestnou neinvazivní liposukci (nazývaná taktéž jako kavitace, kavitační liposukce).

POZOR: Liposukci doporučujeme podstoupit jen u některých jedinců ze zdravotních důvodů, pokud jim to doporučí lékař, a také v některých těžších případech z estetických důvodů. Nedoporučujeme procedury liposukce zdravým jedincům jen s mírnou tukovou vrstvou, protože tam je nejlepší procedurou samotný pohyb a zdravá strava.

Princip neinvazivní liposukce

Neinvazivní liposukce (bezbolestná liposukce) se vyznačuje rychlostí, bezpečností a bezbolestností. Jedná se o vysoce efektivní metodu redukce tukových polštářků. Výsledek se dostaví okamžitě a na kůži se nezanechávají žádné ranky.

Existuje mnoho přístrojů, které se využívají k liposukci, často pracují na principu vakua a nízkofrekvenčního ultrazvuku. Bezbolestná liposukce je velmi přesná a bezpečná, protože vakuum ohýbá pokožku a sonda se přitiskne těsně k problematické partii. Po proceduře se přemění tuk na vodou rozpustný glycerol a volné tukové kyseliny. Glycerol je následně absorbován jako klasický zdroj energie a volné kyseliny jsou zpracovány v játrech jako každé jiné kyseliny. Tuk se do tkáně nevrací a proto je efekt trvalý a tato procedura je tím takto výjimečná. Ideálně by se liposukce měla opakovat jednou za 7-10 dní.

Výhody liposukce:

  • odstraní celulitidu nebo ji výrazně zredukuje, odstraní přebytečné tukové vrstvy
  • vyznačuje se vysokou účinností už při první proceduře
  • jedná se o neinvazivní řešení, na pokožce nevznikají žádné ranky či bolístky
  • dá se zaměřit na specifická místa
  • pro ženy i muže
  • pro všechny věkové kategorie (18-75 let)
  • využití na tyto partie: stehna, záda, břicho, zadek, boky, kolena, předloktí

Co říkají o liposukci někteří naši návštěvníci?

Ikona ženy

Lenka Novotná
„Objednala jsem se na liposukci na jednu kliniku do Prahy a přes počáteční nervozitu jsem byla velmi překvapená! Zbavila jsem se přebytečného tuku na problematických partiích a celulitida už není tak moc vidět.“

Ikona muže

Václav Lesenský
„Po zkušenostech s liposukcí provedenou chirurgicky jsem na tuto metodu netrpělivě čekal. Bez žádného operativního zákroku jsem se zbavil tukové na vrstvy na břichu a jsem maximálně spokojen.“

Věděli jste o hubnutí, že...

Mezi jeden z nejúčinnějších sportů na hubnutí se řadí běhání...

Odkazy

Nutriční terapeut Praha – Hana Lang nabízí komplexní nutriční terapii v Praze s více než dvacetiletou praxí. Kromě výživového poradenství se soustředí také na testy potravinové intolerance a přírodní doplňky stravy.

Železářství Litovel, Mohelnice, Šternberk, Uničov – v dosahu těchto měst se nachází prodejna železářství a domácích potřeb Mafila Stav, která nabízí široký sortiment pro váš dům a zahradu.

Copyright (c) 2011 - 2021 | nejhubnuti.cz | Odkazy | Tvorba webových stránek Olomouc
Doména nejhubnuti.cz je na prodej. Pokud máte o doménu zájem, pište na info[*zavinac*]bdesigner.cz